STREFA FARMERA: Sadzenie winorośli

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W rozmowie z dr hab. Magdaleną Kapłan, specjalistą w zakresie enologii, rozmawiamy o ważnych detalach, które powinny być uwzględnione na etapie zakładania uprawy winorośli a często decydującymi o skali zadowolenia w przyszłości.

Do ważnych zagadnień na tym etapie należą: analiza miejsca sadzenia, dobór odmian i rodzaju sadzonek, technika sadzenia oraz termin sadzenia. Obserwując przydomowe nasadzenia winnej latorośli, wielokrotnie obserwowane są błędy popełniane w prowadzenia począwszy od wykonania nasadzenia i trudno spodziewać się zadowolenia z jakości uzyskiwanych tam pożytków. Dlatego namawiamy do profesjonalnego podejścia do tego zagadnienia już na etapie sadzenia roślin winnej latorośli, co zapewne przyniesie wiele satysfakcji nie tylko osobie zaangażowanej w pielęgnację.  

Zapraszamy do śledzenia programu #StrefaFarmera.
 

 

Janusz Suszyna | [email protected]

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
AndrzejD
AndrzejD 18.05.2021, 16:42
Super odcinek, czekam na kolejne !

Pozostałe