STASZÓW: 4 warianty organizacji ruchu na ulicach: Kołłątaja i KEN. Do wtorku trwają konsultacje

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Czy ulica Kołłątaja i ulica Komisji Edukacji Narodowej w Staszowie zmieni się na jednokierunkową? O tym zdecydują mieszkańcy Staszowa, którzy mieszkają na pobliskich osiedlach i są użytkownikami tych ulic.
Proponowane koncepcje zostały opracowane, ponieważ zarówno od mieszkańców jak i radnych Rady Miejskiej w Staszowie docierały sygnały, żeby rozważyć zmianę organizacji ruchu dla dwóch wcześniej już wspomnianych staszowskich ulic. Do konsultacji społecznych zostały poddane 4 koncepcje, o których poinformował burmistrz Staszowa, Leszek Kopeć.
 
Pierwsza z koncepcji zakłada wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na całej długości ulicy Komisji Edukacji Narodowej i ulicy Kołłątaja, z wjazdem od ulicy Konstytucji 3-go Maja (koncepcja nr 1). Kolejna zakłada wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na całej długości ulicy Kołłątaja i ulicy Komisji Edukacji Narodowej, z wjazdem od ulicy Mickiewicza (koncepcja nr 2). Trzecia nowa koncepcja zakłada wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na całej długości tylko ulicy Kołłątaja, z wjazdem od ulicy Mickiewicza i tym samym pozostawienie ulicy Komisji Edukacji Narodowej jako ulicy dwukierunkowej (koncepcja nr 3). Możliwym jest również pozostawienie dotychczasowej organizacji ruchu, z uwzględnieniem uzupełnienia oznakowania pionowego o nowe znaki „B-36” (zakaz zatrzymywania się) w wyznaczonych miejscach (koncepcja nr 4).
 
Konsultacje w tej sprawie potrwają do najbliższego wtorku, 18 maja. Swoje sugestie w tej sprawie można zgłaszać osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy w Staszowie lub drogą elektroniczną na adres [email protected].
Telewizja STV.PL | [email protected]

Zdjęcia (4)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kierowca
Kierowca 19.05.2021, 05:57
W jakim celu będą ustawione znaki zakazu zatrzymywania się skoro droga jednokierunkowa ? Każde miejsce parkingowe dla mieszkańca na tym osiedlu jest "na wagę złota" nie mówiąc już o gościach czy klientach lokalnie działających firm.

Pozostałe