Dwa serca na nakrętki wykonali uczniowie w szkole na "Górce" w Opatowie

Dwa serca na nakrętki wykonali uczniowie w szkole na "Górce" w Opatowie Dwa metalowe serca powstały w Zespole Szkół numer 1 w Opatowie

Podziel się:

Oceń:

Zespół Szkół numer 1 w Opatowie pomaga i otwiera serca dla potrzebujących pomocy. Pod kierunkiem nauczyciela Mariusza Kowalskiego, podczas nauki w warsztatach szkolnych, uczniowie przygotowali czerwone serca, do których można wrzucać nakrętki w ramach akcji charytatywnej.

Jedno z serc stanęło przed szkołą, drugie przekazano dla dzieci z Publicznego Przedszkola w Opatowie. Dzieci złożyły podziękowania na ręce dyrektor szkoły Magdaleny Gdowskiej ogromne podziękowania.

Michał Leszczyński | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe