Będzie remont tarasu za budynkiem Podziemnej Trasy Turystycznej w Opatowie

  • 13.05.2021, 10:07 (aktualizacja 13.05.2021, 10:35)
  • Michał Leszczyński | [email protected]
Będzie remont tarasu za budynkiem Podziemnej Trasy Turystycznej w Opatowie wizualizacja tarasu po modernizacji

Podziel się:

Oceń:

Sto tysięcy złotych otrzymał Powiat Opatowski z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na modernizację tarasu przy Podziemnej Trasie Turystycznej w Opatowie.

W ramach inwestycji, taras zostanie wyłożony płytami granitowymi, będzie też drewniana pergola, konstrukcja zostanie  pokryta przeźroczystym poliwęglanem lub szkłem hartowanym. Dookoła drzew staną donice z drewnianymi siedziskami. Całość dopełni oświetlenie girlandami, podwieszonymi pod pergolą oraz ledowymi lampami między płytami w ziemi.

Od ulicy Wąskiej, stanie kute ogrodzenie. Będzie dużo zieleni: graby, klony, bluszcze, funkie, rozplenicę japońską.

W ciepłe dni, turysta usiądzie, wypije kawę, herbatę, zje ciastko kupione w naszej kawiarence. Będzie można można organizować kameralne koncerty i wieczorki recytatorskie.

Michał Leszczyński | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe