Zwycięstwa juniorów i trampkarzy Opatowa [GALERIA ZDJĘĆ]

Zwycięstwa juniorów i trampkarzy Opatowa [GALERIA ZDJĘĆ] Fot. Telewizja STV.PL Mecz OKS – Granat.

Podziel się:

Oceń:

Zespoły młodzieżowe Opatowskiego Klubu Sportowego solidarnie wygrały swoje sobotnie pojedynki. Drużyna juniorów młodszych pokonała u siebie Granat, a trampkarze młodsi wygrali w Morawicy z miejscową Moravią.

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych

Star/Juventa Starachowice 12 – 1 (5:1)

Bramka dla OKS: Kadela

OKS: Bień (60 Głowacki), Kalita, Oleksiak, Biernat (75 Religa), Głąb, Wojtowicz (80 Gajda), Czaja (50 Kaczewski), Kadela (85 Paluch), Kontak (65 Masternak), Kolczuga, Kulawiak (50 Wisz)

OKS – Granat Skarżysko 3:1 (3:0)

Bramki dla OKS: Kadela, Wójtowicz, Czaja

OKS: Bień, Masternak (65 Kaczewski), Kalita, Oleksiak, Biernat, Głąb, Wojtowicz, Czaja (Gajda), Kadela, Kontak, Kulawiak (55 Orzechowski)

Juniorzy młodsi w pierwszej kolejce zapłacili frycowe, wysoko bo aż 12:1 przegrali w Starachowicach. W drugiej kolejce pokonali wyżej notowany Granat. Można powiedzieć, że była to duża niespodzianka. Podopieczni trenera Pawła Patra w pierwszej połowie trzy razy trafili do siatki i przez drugie 45 min. umiejętnie się bronili, choć przyjezdni bramkę zdobyli już w 49 min. Bardzo dobrze w bramce spisywał się Bień, który kilka razy wyszedł obronną ręką w pojedynkach z zawodnikami gości.

- Mecz ułożył się dla nas dobrze. W pierwszej połowie mecz był wyrównany. Po przerwie goście mieli przewagę, ale nie potrafili tego udokumentować. Gratuluję swoim zawodnikom, że podnieśli się po porażce w Starachowicach- powiedział Paweł Pater, trener OKS.

W sobotę (15 maja) juniorzy OKS zmierzą się na wyjeździe z Orlętami Kielce.

Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych

OKS – GKS Nowiny 4:1 (2:1)

Bramki dla OKS: Skórski 2, Szostak, Kwiatek

OKS: Gromczyk, Sikora, Stępień, Zielonka, Maciej Bator, Kwiatek, Szostak, Zimnicki, Karek, Adamski, Mizera, Jasiński, Mateusz Bator, Wygaś, Borek, Swatek, Skórski

Moravia Morawica – OKS 0:4 (0:1)

Bramki dla OKS: Kwiatek 3, Liszewski samb.

OKS: Graczyk, Sikora, Stępień, Maciej Bator, Kwiatek, Swatek, Szostak, Zimnicki, Karek, Adamski, Mizera, Jasiński, Mateusz Bator, Łygaś, Zielonka, Głazek, Borek, Skórski

Sześć zespołów rywalizuje w tej grupie rozgrywkowej. Podopieczni trenera Kadeli po dwóch kolejkach mają komplet punktów i liderują w ligowej tabeli. Cieszą wygrane z zespołami, które aspirują do miana klubów szkolących młodzież na wysokim poziomie.

OKS podejmie w następnej kolejce (sobota 15 maja) drużynę KKP Korona II Kielce.