PROGRAM.STUDIO: Magdalena Gdowska: W Zespole Szkół nr 1 w Opatowie uczeń jest naszym partnerem

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Obecnie w Zespole Szkół numer 1 w Opatowie uczy się najwięcej młodzieży spośród wszystkich szkół prowadzonych przez Powiat Opatowski. Technika o różnych specjalnościach i liceum służb mundurowych są obecnie bardzo popularnymi kierunkami kształcenia i są najczęściej wybierane przez uczniów. Dlaczego warto uczyć się w Zespole Szkół numer 1 w Opatowie?

- Przede wszystkim stawiamy na praktyczną stronę kształcenia - mówi Magdalena Gdowska. - Nasi uczniowie wyjeżdżają na zagraniczne praktyki, w tym roku do Hiszpanii. Stawiamy też na praktyki u rodzimych pracodawców - dodaje pani dyrektor.

Ponadto podkreśla, że szkoła dysponuje nowoczesną bazą edukacyjną. - Mamy dwie sale gimnastyczne, jedna mniejsza, druga pełnowymiarowa. Są siłownia, nowoczesne warsztaty szkolne, internat po remoncie za dwa miliony złotych i 144 miejsca parkingowe - wylicza. Jej zdaniem, oprócz odpowiedniej bazy, najważniejsza w szkole jest atmosfera.- Każdego ucznia traktujemy jak partnera i szanujemy go, ale również od ucznia wymagamy szacunku - podkreśla Magdalena Gdowska.

Zapraszam do obejrzenia naszego programu.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe