Ciągnik rolniczy zderzył się z ciężarówką w Wysiadłowie

  • 05.05.2021, 13:54
  • Źródło: KP PSP Sandomierz
Ciągnik rolniczy zderzył się z ciężarówką w Wysiadłowie Fot. KP PSP Sandomierz W Wysiadłowie ciężarówka zderzyła się z ciągnikiem rolniczym.

Podziel się:

Oceń:

4 maja 2021 roku do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sandomierzu, wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Wysiadłów, gmina Wilczyce. Do zdarzenia zostały zadysponowane zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP w Sandomierzu, OSP Wysiadłów i OSP Łukawa. 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia straży pożarnej stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów, samochodu ciężarowego oraz ciągnika rolniczego, którymi podróżowali tylko kierowcy. 


Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączaniu zasilania elektrycznego w pojazdach oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala na dalsze badania.
Dalsze działania strażaków polegały na uszczelnieniu w samochodzie ciężarowym zbiornika z paliwem, który uległ uszkodzeniu i przepompowaniu paliwa do zastępczych beczek w celu ograniczenia wycieku. Po czynnościach przeprowadzonych przez Policję ratownicy dokonali sorpcji i neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych.

Źródło: KP PSP Sandomierz

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe