Informatycy ze "Skłodowskiej" w Ożarowie rozpoczęli praktyki w Sewilli

  • 03.05.2021, 18:17 (aktualizacja 03.05.2021, 18:26)
  • Michał Leszczyński | [email protected]
Informatycy ze "Skłodowskiej" w Ożarowie rozpoczęli praktyki w Sewilli

Podziel się:

Oceń:

20 uczniów Technikum Informatycznego w Zespole Szkół imienia Marii Skłodowskiej-Curie w Ożarowie wraz z dwoma nauczycielami rozpoczęło dwutygodniowe praktyki zawodowe w Sewilli na południu Hiszpanii, w ramach projektu Erasmus+ - „Europejskie staże bez granic”.

- Chciałbym zauważyć, że młodzież nie spędza tam wakacyjnego czasu choć klimat i otoczenie mogą sprawiać takie wrażenie – mówił Tomasz Staniek, starosta opatowski zaraz po tym, jak Marcin Stańczyk, dyrektor „Skłodowskiej” poinformował o bezpiecznym lądowaniu na półwyspie iberyjskim

-  Przywiozą stamtąd wiedzę i doświadczenie. Trzymam kciuki za ich rozwój osobisty i bezpieczeństwo. Niech to będzie ich dobry czas, połączony ze zdobywaniem nauki – dodał starosta opatowski.

Lada moment na praktyki zawodowe do Sewilli i Malagi polecą kolejni uczniowie, tym razem z Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technikum Hotelarskiego i Technikum Logistycznego w Zespole Szkół numer 1 w Opatowie, w sumie ponad sześćdziesiąt osób.

Michał Leszczyński | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe