GOŚĆ TYGODNIA: Jarosław Kalinowski: Definicja "rolnika aktywnego zawodowo" będzie kluczowa dla polskiego rolnictwa

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dziś w programie GOŚĆ TYGODNIA z europosłem Jarosławem Kalinowskim, członkiem Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Parlamencie Europejskim rozmawialiśmy o ważnych rolniczych sprawach.
W programie dowiedzieliśmy się na co mogą liczyć polscy rolnicy. Prowadząca Katarzyna Kaszluga zapytała także o nową definicję „rolnika aktywnego zawodowo”, którą od 1 stycznia 2023 roku państwa członkowskie UE muszą zacząć uwzględniać w swoich przepisach. Co to dokładnie oznacza dla rolników?
 
Europoseł Jarosław Kalinowski w programie zmierzył się również z pytaniem o przyszłość małych rodzinnych gospodarstw, które niejednokrotnie wchłaniane są przez wielkohektarowe i wielkopowierzchniowe gospodarstwa.
 
Z naszym dzisiejszym gościem porozmawiamy także o aktualnym kształcie prawnym i ustawie spółdzielczej, która wydawać się może na dalszy plan spycha spółdzielnie producentów wśród innych form organizowania się producentów rolnych.
Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe