Emocji nie brakowało. OKS Opatów zremisował z Rudkami [ZDJĘCIA]

Emocji nie brakowało. OKS Opatów zremisował z Rudkami [ZDJĘCIA] Fot. Telewizja STV.PL OKS Opatów zremisował z GKS Rudki.

Podziel się:

Oceń:

OKS – GKS Rudki 1:1 (0:0) 57’ 1:0 Orłowski 67’ 1:1 Wiecha OKS: Polit, Łukawski, Wróbel, Trojanowski, Łata, Michalski, Orłowski, Ożdżyński, Wasilewski, Żelaszczyk, Żak GKS Rudki: Pietras, Kowalski (58 Kita), Skrzypek, Kalisz, Partyka (75 Jedlikowski), Wiecha, Szymoniak, Stachura, Sala (63 Broniś), Hajduk, Dawidowicz

Bez 6 podstawowych zawodników zagrał OKS i zdobył jeden punkt. Zmiennicy stanęli na wysokości zadania. W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się trafić do siatki, bo i też okazji piłkarze stworzyli jak na lekarstwo. Najlepszą miał Michalski ale z trudnej sytuacji jego strzał głową złapał Pietras.

Po przerwie mecz był nadal wyrównany. Jako pierwsi groźną sytuację wyklarowali goście, na szczęście Polit nie dał się pokonać. Za tę interwencję należą się bramkarzowi OKS-u braw, bo obronił uderzenie z 5 metrów. Prowadzenie miejscowym dał Orłowski, który najprzytomniej zachował się w polu karnym i w olbrzymim zamieszaniu wpakował piłkę do siatki. Goście ruszyli do odrabiania strat i w 67 min. po zbyt krótkim wybiciu piłki przez obrońców Opatowa z 16 metrów przymierzył Wiecha i Polit musiał wyjąć piłkę z siatki.

Oba zespoły dążyły do zmiany wyniku. W 75 minucie Masłowki strzelał głową lecz piłka wylądowała na poprzeczce.

W sumie, remis nie krzywdzi żadnej z drużyn.