Smutne informacje docierają z Opatowa. Zmarł ceniony nauczyciel Piotr Oparowski!

Smutne informacje docierają z Opatowa. Zmarł ceniony nauczyciel Piotr… Fot. Zespół Szkół nr 1 w Opatowie

Podziel się:

Oceń:

O śmierci nauczyciela poinformowała społeczność opatowskiego Zespołu Szkoły nr 1. Piotr Oparowski zmarł w piątek, 23 kwietnia.

Piotr Oparowski był nauczycielem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Przez wiele lat swoją sportową pasją zarażał uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie. Przez chwilę prowadził również zajęcia z uczniami w Zespole Szkól w Lipniku. Jak wspominają go uczniowie, przyjaciele z pracy?

„Wspaniały wychowawca młodzieży, nauczyciel o wielkim sercu, lubiany i ceniony przez młodzież. Kolega, przyjaciel, pasjonat piłki nożnej, siatkówki, tenisa i dobrej muzyki”- czytamy - „Piotrze, zostaniesz w naszych sercach i myślach na zawsze. Będziemy pamiętać o Tobie i wspólnie spędzonych chwilach. Do zobaczenia Nasz Przyjacielu...”.

Piotr Oparowski zostanie pożegnany w poniedziałek, 26 kwietnia. Msza święta zostanie odprawiona o godzinie 14 w kolegiacie świętego Marcina, po czym nastąpi złożenie ciała na cmentarzu parafialnym w Opatowie.

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe