Będzie o funduszach unijnych i coachingu. Świętokrzyski Instytut Samorządu Terytorialnego zaprasza na webinar

  • 22.04.2021, 22:14 (aktualizacja 22.04.2021, 22:36)
  • Telewizja STV.PL | [email protected]
Będzie o funduszach unijnych i coachingu. Świętokrzyski Instytut Samorządu… Fot. Świętokrzyski Instytut Samorządu Terytorialnego Grzegorz Orawiec, prezes instytutu.

Podziel się:

Oceń:

Świętokrzyski Instytut Samorządu Terytorialnego już w najbliższy piątek o 12:00 na platformie ZOOM organizuje webinarium z udziałem ekspertów.

- Wiosna to najlepszy moment na przygotowanie się do licznych wyzwań, w które obfitują nasze obecne czasy. Podczas naszego spotkania w piątek online poruszymy sprawy, które są obecnie mega ważne - podkreśla Grzegorz Orawiec, prezes Świętokrzyskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego.

W programie szkolenia są dwa punkty. Pierwsza część rozpocznie się o godzinie 12:00, a jest zatytułowana "Coaching jako wsparcie w trudnych czasach – metody wsparcia i rozwoju zawodowego pracowników samorządowych w trudnych czasach długotrwałej pandemii COVID-19",  Wykład poprowadzą Izabela Kluzek Kot – dyrektor merytoryczna Szkół Coachingu w House of Skills oraz Aleksandra Kostyra, partner w House of Skills.

- Nasze ekspertki odpowiedzą na pytania, czym jest coaching, jakie daje nam możliwości w codziennej pracy ze współpracownikami i klientami, jak wykorzystać narzędzia coachingowe do wsparcia pracownika lub klienta w bieżącej sytuacji i jak jak zadawać pytania by ułatwić sobie pracę - mówi prezes ŚIST

Drugi punkt zaplanowany jest na godzinę 13:00, a będzie dotyczyć "Przygotowania samorządu do Perspektywy finansowej UE 2021-2027 – główne zasady aktualizacji Lokalnych Strategii Rozwoju w 2030+". Blok poprowadzi Grzegorz Orawiec, prezes ŚIST, a wcześniej wieloletni Dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej w Urzędzie Marszałkowskim w Kielcach.

Szkolenie dostępne jest dla każdego. Zupełnie za darmo. Połączenie będzie aktywne już od godziny 11:45, Do webinaru należy dołączyć poprzez kliknięcie w link lub skopiować go do paska adresowego przeglądarki, po czym kliknąć w "Launch Meeting", a następnie "Join from Your Borowser". Dla osób które mają zainstalowany program ZOOM na dysku swojego komputera, proces będzie przebiegał podobnie. Przeglądarka zapyta wtedy, czy chcemy uruchomić webinar w oknie przeglądarki czy w dedykowanym programie ZOOM na komputerze. Zaleca się, by użytkownik podczas webinaru dysponował stabilnym łączem internetowym, słuchawkami lub głośnikami i kamerą internetową.

- Webinaria są bezpłatne dla uczestników – finansowane w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 przez Narodowy Instytut Wolności - podkreśla prezes Grzegorz Orawiec.

DOŁĄCZ DO WEBINARU. KLIKNIJ W LINK - https://zoom.us/j/93972437644 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe