GOŚĆ TYGODNIA: Krzysztof Szatan: Uważamy, że stawka za śmieci powinna być jeszcze niższa niż obecna

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Krzysztof Szatan, radny Rady Miejskiej w Sandomierzu podkreślił, że trzech radnych spoza PiS w niektórych sprawach głosuje jak radni z klubu Prawa i Sprawiedliwości.

- Nie szukałbym tutaj działania pod kątem przewrotu w radzie. Obecny, covidowy czas nie sprzyja takim ruchom i takich nie planujemy - powiedział. 

15 kwietnia radni zrzeszeni w klubie Prawa i Sprawiedliwości zaskarżyli do Regionalnej Izby Obrachunkowej drugą uchwałę - tak zwaną śmieciową, gdyż jak twierdzi radny, stawki w niej określone są wciąż zbyt dużym obciążeniem dla mieszkańców.

- Uważamy, że stawka za śmieci powinna być niższa niż obecna 25 złotych - mówił.

Krzysztof Szatan powiedział też, dlaczego radni zrzeszeni w PiS zagłosują przeciwko uchwale, na mocy której, miasto sprzeda prywatnemu inwestorowi za około 30 tysięcy złotych jednoarową działkę przy ulicy Żydowskiej w Sandomierzu.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 22.04.2021, 18:38
Szukacie pieniędzy, a to Wy zablokowaliście sprzedaż mieszkań komunalnych wchodząc buty i bez pytanie o to wspólnot mieszkaniowych. Burmistrz Borowski odciążając miasto sprzedawał mieszkania z bonifikatą za 20% wartości i miasto nie zbiedniało. Teraz grupa harcerzyków dorwała się do korytka i zamiast zdjąć odium z miasta na ewentualne remonty jak to w przypadku bloku, w którym mieszkam musiała dołożyć ze środków budżetowych.
z orientowany
z orientowany 22.04.2021, 18:27
Dla niezorientowanego radnego podam, że od dziesięcioleci budynek ten jest w granicach ulicy Opatowskiej nr 21.
murgrabia
murgrabia 21.04.2021, 22:12
A co na to klakier Wielkiego stopy mały, gruby od wfu? Można by go zaprosić do programu?

Pozostałe