W sandomierskim szpitalu rusza Poradnia Onkologiczna! Już można się rejestrować na konsultację

W sandomierskim szpitalu rusza Poradnia Onkologiczna! Już można się rejestrować… Fot. www.stv.pl

Podziel się:

Oceń:

Od kwietnia w Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu została uruchomiona wyczekiwana Poradnia Onkologiczna. Jak wyjaśnił starosta sandomierski, Marcin Piwnik, to kolejne działanie, które jest odpowiedzią na aktualne potrzeby pacjentów.

- Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów z terenu powiatu sandomierskiego, ale również tych, którzy przebywają w Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu od kwietnia  rozpoczyna pracę Poradnia Onkologiczna. W dwa dni w tygodniu pacjentów przyjmować będzie specjalista onkologii klinicznej dr Aneta Słowik – mówi starosta Marcin Piwnik.

Onkologiczne konsultacje odbywać będą się w poniedziałki i czwartki w godzinach od 15:00 do 18:00. Pacjenci, którzy pierwszy raz chcą skonsultować się z lekarzem onkologiem mogą zarejestrować się na wizytę telefonicznie (15) 833-05-57 lub  osobiście w siedzibie Szpitala w budynku Poradni Specjalistycznych w Rejestracji Pierwszorazowej. Kolejne wizyty oraz wszystkie niezbędne informacje natomiast będzie można uzyskać pod numerem  telefonu (15) 833-05-30, telefon do gabinetu lekarskiego (15) 833-06-61. Przy rejestracji do Poradni Onkologicznej  nie wymagane jest skierowanie.

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe