GOŚĆ TYGODNIA: Paweł Rędziak: Nie chcemy działać wbrew mieszkańcom, ale Ożarów potrzebuje nowych mieszkań dla młodych

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Do dzisiejszego programu GOŚĆ TYGODNIA zaprosiliśmy wiceburmistrza Ożarowa Pawła Rędziaka, który przed naszymi kamerami podsumował ostatnie inwestycje w gminie, a także opowiedział o zbliżających się inwestycjach. 

W programie rozmawialiśmy również o rządowych programach z których ostatnio udało się gminie Ożarów skorzystać. Poruszyliśmy także temat podziału środków z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz pisma grupy samorządowców, którzy zwracają uwagę na niejasne zasady przyznawania tych środków dla samorządów z regionu. 

Nasz gość opowiedział o pomocy dla przedsiębiorców jaka trafiła do nich w ubiegłym roku.


Paweł Rędziak w programie GOŚĆ TYGODNIA wyjaśnił również, o co chodzi z problemową kwestią budowy bloków mieszkalnych na terenie miasta i petycji jaka wpłynęła do urzędu od mieszkańców.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe