Znamy laureatów konkursu z okazji Europejskiego Dnia Logopedy

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

„Ukryj zwierzę w głosce” to główne hasło konkursu logopedyczno - plastycznego, którego głównym pomysłodawcą była sandomierska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. W poniedziałkowe przedpołudnie w Starostwie Powiatowym w Sandomierzu komisja konkursowa zapoznała się i oceniła wszystkie nadesłane prace.

Inicjatywa zorganizowania takiego konkursu związana była z obchodzonym 6 marca Europejskim Dniem Logopedy. To właśnie w taki sposób pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sandomierzu chcieli uczcić święto logopedów, ale również zachęcić najmłodszych do zaprezentowania swoich plastycznych talentów i nauki liter w inny sposób.


Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością. Dziś komisja konkursowa oceniła wszystkie 32 prace plastyczne i wyłoniła laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Na co członkowie konkursowego jury zwracali szczególną uwagę? Te kwestie wyjaśniła dyrektor Biura Wystaw Artystycznych, Katarzyna Pisarczyk.


Starosta, Marcin Piwnik natomiast pogratulował ciekawej inicjatywy organizatorom konkursu oraz wszystkim jego uczestnikom. Jak zauważył starosta pomimo pandemii można działać i realizować ważne, społeczne inicjatywy.


W kategorii 5-latków najlepsi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Bilczy. W kolejnej kategorii  5 i 6 latków zwyciężyli natomiast podopieczni Przedszkola nr 6 w Sandomierzu. W gronie 6 latków najlepsze okazało się Przedszkole w Nawodzicach. Nagrodzone prace będą dostępne w formie wystawy w sali konferencyjnej w  sandomierskim Starostwie Powiatowym. 

 

Karol Obitko | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe