GOŚĆ TYGODNIA: Marcin Stańczyk: To większość działkowców zdecyduje co z inwestycją w budowę bloków

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Czy tereny działkowe w Ożarowie to dobra lokalizacja na budownictwo wielorodzinne? Pojawiła się koncepcja, żeby tam właśnie realizować inwestycję.

Ogródki działkowe są dobrym miejscem ze względu na położenie blisko gazociągu, kanalizacji czy wodociągu, a nawet łatwości podpięcia pod zasilanie. To nie bez znaczenia na koszt inwestycji. Z kolei to nie do końca dobre miejsce, gdyż część działkowców musiałaby opuścić swoje działki. W zamian dostaliby inne oraz wypłacono odszkodowania. Z drugiej strony, sieć wodociągowa na terenie działek jest przestarzała. Roczne straty wody sięgają tam kwoty w granicach 16 tysięcy złotych. Jest potrzeba remontu sieci wodociągowej za grube pieniądze. Czy działkowcy udźwigną ten koszt? Dochodzi też kwestia opłat za śmieci, z nałożeniem których też trzeba się liczyć. Może lepiej skorzystać z innej lokalizacji dla budowy bloków?

O tych i innych sprawach dotyczących przyszłej inwestycji, rozmawiamy z Marcinem Stańczykiem, radny Rady Miasta i Gminy Ożarów.

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe