Opatowski szpital stawia na Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, hospicjum i rehabilitację

Opatowski szpital stawia na Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, hospicjum i rehabilitację Szpital św. Leona w Opatowie / www.szpitalopatow.pl Poradnia okulistyczna w szpitalu w Opatowie

Podziel się:

Oceń:

W środę obradowało Zgromadzenie Wspólników Szpitala świętego Leona w Opatowie. - Omówiliśmy sprawozdanie finansowe za 2020 rok oraz bieżącą sytuację i plany na przyszłość - informuje Tomasz Staniek, starosta opatowski.

Zdaniem Tomasza Stańka, nowe kierunki rozwoju to opieka długoterminowa czyli Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, hospicjum oraz rehabilitacja.

- W najbliższych tygodniach rusza remont parteru pod nowoczesną rehabilitację. Niebawem przygotowany zostanie przetarg na zagospodarowanie basenu w szpitalu wykorzystywanego w rehabilitacji - dodaje starosta. - W szpitalu funkcjonuje oddział covidowy na 60 łóżek. Będziemy prowadzić rehabilitację dla osób, których przebieg zakażenia przebiegał z powikłaniami - uzupełnia Tomasz Staniek.

Szpital stawia też nacisk na usługi zabiegowe w trybie jednego dnia, między innymi chirurgia oka, laparoskopia, artroskopia i endoskopia.

- W dniu Służby Zdrowia składam serdecznie życzenia wszystkim pracownikom naszego szpitala. Dziękuję za trud i poświęcenie - podkreśla starosta opatowski.

Michał Leszczyński | [email protected]

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe