Już niebawem Światowy Dzień Zdrowia. Społeczność szkoły z Bilczy podziękowała pracownikom sandomierskiego szpitala za trudną pracę

  • 04.04.2021, 11:58
  • Źródło: Publiczna Szkoła Podstawowa w Bilczy
Już niebawem Światowy Dzień Zdrowia. Społeczność szkoły z Bilczy podziękowała pracownikom sandomierskiego szpitala za trudną pracę Fot. PSP w Bilczy Laurka dla Medyków.

Podziel się:

Oceń:

Przed nami dwie ważne daty: 4 kwietnia - Święta Wielkiej Nocy oraz 7 kwietnia - Światowy Dzień Zdrowia.

W związku z tymi świętami społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Bilczy pragnęła podziękować pracownikom służby zdrowia za ofiarną i trudną pracę i życzyć zdrowia, radości i wytrwałości.


Z życzeniami zwrócili się szczególnie do dyrektora Marka Kosa i pracowników sandomierskiego Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego oraz ośrodków zdrowia w Świątnikach i Kleczanowie, znajdujących się w najbliższym sąsiedztwie szkoły, a których kierownikiem jest Pani Emilia Tomczyk.  

W akcję życzeń i podziękowań Medykom włączyła się cała społeczność szkolna. Powstały laurki, kartki z życzeniami, filmiki z recytacjami wierszy i prezentacja multimedialna. Można ją obejrzeć na szkolnym profilu facebookowym: https://www.facebook.com/PSP.Bilcza/posts/1682403155293553
lub youtubie: https://www.youtube.com/watch?v=KyyB_XovzA0

W tym trudnym czasie – oprócz czynów – także wsparcie i dobre słowo jest niezwykle ważne dla każdego, nieodzowne także dla tych, którzy walczą o nasze życie i zdrowie.  

Źródło: Publiczna Szkoła Podstawowa w Bilczy

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe