3,2 miliona złotych dla gminy Opatów od rządu. Fundusz Inwestycji Lokalnych w końcu szczodry dla Opatowa

3,2 miliona złotych dla gminy Opatów od rządu. Fundusz Inwestycji Lokalnych w końcu szczodry dla Opatowa Facebook.pl Grzegorz Gajewski, burmistrz Opatowa

Podziel się:

Oceń:

- Doskonała wiadomość dla wszystkich mieszkańcow naszej gminy - obwieścił w mediach społecznościowych Grzegorz Gajewski, burmistrz Opatowa.

- Po tym, jak jesienią ubiegłego roku Opatów został pominięty w rozdziale środków z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, nasililiśmy swoje działania, zmierzające do pozyskania pieniędzy w kolejnej, ostatniej już transzy. Efekt? Opatów z drugim najwyższym dofinansowaniem dla gmin (tuż po Starachowicach) w województwie świętokrzyskim - mówi Grzegorz Gajewski.

Budżet Opatowa zostanie zasilony kwotą 3.200.000 złotych. - To dla Opatowa ogromna pomoc i naprawdę wielka sprawa - podsumowuje burmistrz Gajewski.

Pieniądze pójdą na wkład własny do rewitalizacji miasta - uzupełnia burmistrz Opatowa.

Michał Leszczyński | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe