Nowy kurs z Ożarowa i Opatowa do Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach

  • 31.03.2021, 16:39 (aktualizacja 07.04.2021, 23:48)
  • Michał Leszczyński | [email protected]
Nowy kurs z Ożarowa i Opatowa do Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach PZT

Podziel się:

Oceń:

Od 19 kwietnia Powiatowy Zakład Transportu w Opatowie uruchomi kurs do Kielc. - Przez mieszkańców powiatu opatowskiego to bardzo wyczekiwany kierunek - mówi Tomasz Staniek, starosta opatowski.

- Z Ożarowa przez Opatów, Piórków, Łagów codziennie już na godz. 7.08 będzie można dostać się do Kielc bezpośrednio pod szpital. Po południu ten sam autobus przywiezie państwa w kursie powrotnym. Autobus Powiatowego Zakładu Transportu będzie zatrzymywał się pod szpitalem św. Leona w Opatowie - kontynuuje starosta.

Trasa poprowadzi z Ożarowa do Opatowa, przez Zochcinek, Jacentów, Miłków, Jędrzejów, Ostrowiec Św., Szewną, Waśniów, Stara Słupia, Nową Słupię, Bieliny, Wolę Jachową, Górno, Radlin, Cedzynę będzie 38.[ linią komunikacyjną obsługiwaną przez Powiatowy Zakład Transportu w Opatowie.

Michał Leszczyński | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe