20 kilometrów łącznych potrzeb za 7 milionów złotych. Wciąż można zgłaszać kolejne wnioski

  • 29.03.2021, 11:49 (aktualizacja 29.03.2021, 11:59)
  • Michał Leszczyński | [email protected]
20 kilometrów łącznych potrzeb za 7 milionów złotych. Wciąż można zgłaszać kolejne wnioski

Podziel się:

Oceń:

Na posiedzeniu Komisji Rolnictwa Ochrony Środowiska Dróg i Transportu Rady Powiatu Opatowskiego przedstawiono całościową informację o potrzebach w zakresie remontu i budowy dróg oraz chodników w powiecie opatowskim.

- W swoim zarządzie powiat opatowski ma ponad pół tysiąca kilometrów dróg, czyli odległość jak do do Gdańska - mówi Tomasz Staniek, starosta opatowski. - Z pewnością są odcinki, które nie zostały zgłoszone i ujęte w planach, ale ta lista potrzeb nie jest zamknięta i będzie uzupełniana, gdy będą wnioski radnych lub burmistrzów i wójtów - dodaje.

I podkreśla, że obecnie na bieżąco trwają porządki wiosenne, oczyszczanie rowów, pogłębianie, udrażnianie przepustów, odkrzaczanie, ustawianie znaków, dosypywanie poboczy. - Oczywistą sprawą jest, że nie da się wszystkiego zrobić w jednej chwili, dlatego proszę o cierpliwość a potrzeby zgłaszać do radnych powiatowych z państwa okręgu lub wójtów i burmistrzów - apeluje starosta.

W galerii zdjęć poniżej prezentujemy zestawienie remontów dróg powiatowych w 2020 roku, plany i zamierzenia na 2021 rok oraz informację o potrzebach remontowych. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją.

Michał Leszczyński | [email protected]

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe