Powstają dwa zielone i podświetlane przystanki w Opatowie

  • 30.03.2021, 16:12 (aktualizacja 30.03.2021, 16:45)
  • Michał Leszczyński | [email protected]
Powstają dwa zielone i podświetlane przystanki w Opatowie Tomasz Staniek Metalowa konstrukcja przystanku stanęła przed Starostwem Powiatowym w Opatowie

Podziel się:

Oceń:

Pierwszy już stanął przed budynkiem Starostwa Powiatowego, drugi przy Szpitalu świętego Leona.

-  Będą to zielone przystanki, ozdobione kwiatami i ozdobną roślinnością - mówi Tomasz Staniek, starosta opatowski.

- Przystanki wykonano własnym sumptem w Zespole Szkół imienia Marii Skłodowskiej - Curie w Ożarowie przez nauczycieli i uczniów w ramach praktyk - podkreśla Marcin Stańczyk, dyrektor szkoły.

Konstrukcja jest stalowa, spawana. Góra zostanie wyłożona specjalną folią, nieprzepuszczającą wody. W górnej części znajdą się rośliny różnych gatunków, całość zostanie też podświetlona w technologii LED. Koszt przystanków to w zasadzie tylko materiał.

Z przystanków można będzie wsiąść do autobusów Powiatowego Zakładu Komunikacji.

Czytaj więcej >>> Powiatowy Zakład Transportu w Opatowie dokupił dwa autobusy. Od połowy kwietnia nowa linia do Świętokrzyskiego Centrum Onkologii

Michał Leszczyński | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe