Myśliwska Paczka trafiła do Obrazowa. Upominki dla dzieci rozdawał Polski Związek Łowiecki

  • 23.12.2018, 13:18 (aktualizacja 23.12.2018, 13:19)
  • Katarzyna Kaszluga / Piotr Andryka
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wiele radości i pozytywnych emocji na twarzach dzieci wywołała paczka słodkich upominków od Polskiego Związku Łowieckiego tarnobrzeskiego okręgu. W ramach akcji Myśliwska Paczka kilkanaście najmłodszych mieszkańców gminy Obrazów dostało prezenty od myśliwych.
Polski Związek Łowiecki co roku przed świętami prowadzi ogólnopolską akcję „Myśliwska Paczka”. W ramach tej akcji myśliwi wspierają osoby potrzebujące, ale również odwiedzają milusińskich z paczką wypełnioną słodyczami, książeczkami i kolorowankami. Tak stało się również i w tym roku. Członkowie Polskiego Związku Łowieckiego z okręgu Tarnobrzeg odwiedzili szereg instytucji, jak również miejscowości z miłą niespodzianką.
 
- Chcemy, aby pomoc trafiła do najbardziej potrzebujących, którzy znajdują się w trudnej życiowej sytuacji. Żeby dzieci, które jak dotąd nie otrzymały jeszcze świątecznego prezentu ucieszyły się z małego upominku, który niejednokrotnie wywołuje uśmiech na ich twarzach, a to dla nas jest najważniejsze – mówi Dawid Szymański, członek PZŁ Okręgu Tarnobrzeg.
 
W akcję oprócz myśliwych chętnie włączyły się również samorządy, sponsorzy, instytucje, jak i osoby prywatne. W niedzielę paczki dzieciom rozdawane były w Obrazowie. Wspólnie z myśliwymi upominki napotkanym dzieciom rozdawał wójt Krzysztof Tworek.
 
Myśliwi w ostatnich kilku dniach odwiedzili również Sandomierz i Tarnobrzeg. „Myśliwska Paczka” trafiła także do 60 podopiecznych Młodzieżowego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Zawichoście. Mimo, że to pierwsza akcja prowadzona w naszym regionie przez przedstawicieli Polskiego Związku Łowieckiego, myśliwi zapewniają, że nie będzie ostatnią i każdego roku będą odwiedzać możliwie większą liczbę potrzebujących.
 
Katarzyna Kaszluga / Piotr Andryka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe