PROGRAM.STUDIO: Marek Kos: W sandomierskim szpitalu zaszczepiliśmy już 4000 osób. Zainteresowanie jest większe niż liczba szczepionek

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W dzisiejszym wydaniu PROGRAM.STUDIO spotkaliśmy się z dyrektorem Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego doktorem nauk medycznych Markiem Kosem, żeby porozmawiać o aktualnej sytuacji w sandomierskiej lecznicy. 

Naszego dzisiejszego gościa zapytaliśmy o główne założenia opracowanego programu naprawczego dla szpitala oraz planowane inwestycje. W PROGRAM.STUDIO poruszyliśmy także temat szczepień przeciw COVID-19. Doktor Marek Kos rozwiał również wątpliwości co do zakażeń koronawirusem.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe