PROGRAM.STUDIO: Agata Wojtyszek: Próba przeniesienia Szkoły Podstawowej nr 2 była złą decyzją

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Poseł Agata Wojtyszek w PROGRAM.STUDIO powiedziała, że pomysł władz na przeniesienie Szkoły Podstawowej numer 2 w Sandomierzu stanie się ze szkodą dla lokalnej społeczności.

 - Byłam inicjatorem spotkania rodziców, władz miasta i przedstawiciela uczelni, celem wypracowania kompromisu - mówi parlamentarzystka. Jej zdaniem, świętokrzyski kurator oświaty wyda negatywną opinię, co ostatecznie rozstrzygnie sprawę na korzyść rodziców. - Miasto może odwołać się do ministra edukacji, z którym rozmawiałam. Zapytał, ile dzieci się tam uczy. Powiedziałam, że prawie dwieście. Odparł, że nie wyrazi zgody na przeniesienie - podkreśla Agata Wojtyszek

 
W naszym programie Panią Poseł zapytaliśmy też o programy rządowe.

Gdy realizowaliśmy nagranie naszego programu, jeszcze nie znaliśmy decyzji Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.   

Zobacz: Rodzice wygrali batalię o sandomierską "dwójkę". Opinia kuratora negatywna. Przenosin nie będzie

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe