STASZÓW: Wystartowały zajęcia na staszowskim orliku! Kto może brać w nich udział?

STASZÓW: Wystartowały zajęcia na staszowskim orliku! Kto może brać w nich udział? Fot. OSIR Staszów

Podziel się:

Oceń:

Od 1 marca wystartowały zajęcia na staszowskim orliku w ramach projektu Lokalny Animator Sportu. Od wczoraj korzystać ze sportowego obiektu mogą grupy zorganizowane, kluby sportowe i sekcje. Boisko otwarte jest również dla osób, które uprawiają sport amatorsko (w ramach wejść indywidualnych).
Zajęcia sportowe na Orliku będą realizowane pod warunkiem spełnienia wszystkich obowiązujących wymogów sanitarnych:
 
• weryfikacji liczby osób uczestniczących w zajęciach sportowych i korzystających z obiektu sportowego lub sprzętu sportowego (w zajęciach uczestniczyć może 14 zawodników plus 2 opiekunów/instruktorów/trenerów)
• dezynfekcji szatni i węzłów sanitarnych
• zapewnienia osobom uczestniczącym w zajęciach sportowych, korzystającym z obiektu sportowego lub ze sprzętu sportowego środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego
• dezynfekcji urządzenia i sprzętu sportowego po każdym użyciu i każdej grupie korzystających
• zapewnienia 15-minutowych odstępów między wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami zajęć sportowych, wydarzeń sportowych lub korzystających z obiektu sportowego, lub sprzętu sportowego, lub w inny sposób ograniczenia kontaktu pomiędzy tymi osobami
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe