OKS Opatów gotowy do walki o utrzymanie w IV lidze

OKS Opatów gotowy do walki o utrzymanie w IV lidze Fot. Lech Pustuła / Facebook.com Jeden z ostatnich sparingów OKS-u Opatów.

Podziel się:

Oceń:

Pierwsza drużyna OKS Opatów treningami na swoim boisku oraz sparingami przygotowuje się do walki o utrzymanie w IV lidze. Zadanie jest dość trudne, bo podopieczni trenera Pietrasiaka mają tyko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. W ostatnich dniach OKS zagrał trzy sparingi. Wyniki i gra są dość obiecujące. Należy podkreślić, że szkoleniowiec OKS chętnie sięgał po wychowanków, którzy pokazali się z niezłej strony.

OKS – Powiślanka 2:2
bramki dla OKS: Rusak, Frańczak 
OKS: Partyka, Rutkowski, Jasiński, Wróbel, Trojanowski, Cholewiński, Rusak, Kadela, Szewczyk, Łukawski, Frańczak (ponadto: Ożdżyński, Żelaszczyk, Kalita, Wójtowicz, Oleksiak) 

OKS – Kamienna Brody 1:0
bramka dla OKS: Michalski 
OKS: Polit, Smoliński Oleksiak, Wróbel, Kalita, Łata, Wójtowicz, Głąb, Rusak, Rutkowski, Michalski (oraz: Partyka, Mrozek, Kadela, Wisz, Kulczuga, Orzechowski, Cholewiński, Ożdżyński, Żelaszczyk, Bator)

OKS – Oskar Przysucha 1:3
bramka dla OKS: Jasiński
OKS: Polit, Rutkowski, Jasiński, Wróbel, Trojanowski, Łata, Żak, Rusak, Szewczyk, Frańczak, Michalski (oraz: Partyka, Smoliński, Ożdżyński, Łukawski, Żelaszczyk, Cholewiński, Kadela)

Prawdopodobnie w najbliższy piątek OKS zmierzy się z Transdźwik i to będzie ostatni sparing przed meczem inaugurującym rundę rewanżową. W tym spotkaniu opatowianie zmierzą się AKS Busko w sobotę 13 marca o 14.


- Jesteśmy przygotowani do walki o utrzymanie i to jest naszym celem. Na razie trener rotuje składem aby wybrać najlepszy skład wyjściowy. Nowi zawodnicy wkomponowali się w zespół. U nas jest rodzinna atmosfera i każdy kto przychodzi do Opatowa czuję dobrze. Mamy nadzieję, że zrealizujemy cel główny – czyli utrzymanie się w gronie czwartoligowców –powiedział Maciej Zgadło, kierownik OKS Opatów. 


(JAZ)

Jerzy Strzyż | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe