PROGRAM.STUDIO: Katarzyna Kondziołka: Mamy rekordowy budżet na inwestycje. Wszystko z myślą o mieszkańcach

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W dzisiejszym PROGRAM.STUDIO gościliśmy Katarzynę Kondziołkę, burmistrza Zawichostu, z którą rozmawialiśmy o obecnie realizowanych inwestycjach na terenie gminy. 

Katarzyna Kondziołka w piątkowym programie opowiedziała m.in o remoncie ośrodka zdrowia w Zawichoście i planach związanych z uruchomieniem tam rehabilitacji oraz gruntownej renowacji zabytkowej remizy OSP.


W PROGRAM.STUDIO rozmawialiśmy również o zbliżającej się przebudowie dróg wojewódzkich na terenie gminy i budowie wodociągu. Jakie działania znalazły się jeszcze w planach Katarzyny Kondziołki? Na to pytanie znajdziecie Państwo odpowiedź oglądając dzisiejszy program.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe