OPATÓW: Aspirant na emeryturze

OPATÓW: Aspirant na emeryturze Fot. KPP Opatów (od lewej: insp. Dariusz Furtak, asp. szt. Roman Żurek, mł. insp. Andrzej Skowroński)

Podziel się:

Oceń:

Po 29 latach służby asp. szt. Roman Żurek pożegnał się z mundurem. Odchodzącego na emeryturę pożegnali Komendant Powiatowy Policji w Opatowie insp. Dariusz Furtak, zastępca komendanta powiatowego mł. insp. Andrzejem Skowrońskim i kadra kierownicza.

Asp. szt. Roman Żurek w szeregi Policji wstąpił w 1992 r.. Najpierw pełnił służbę w garnizonie stołecznym, następnie w KKP Sandomierz. Karierę zakończył na stanowisku dyżurnego KKP w Opatowie. 


Gratulacje i podziękowania za okres owocnej służby i współpracy złożył Komendant Powiatowy Policji w Opatowie insp. Dariusz Furtak. Emeryt otrzymał od szefa opatowskich policjantów pamiątkowy ryngraf.


Asp. szt. Roman Żurek podziękował wszystkim za lata współpracy, przychylność, a także pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć.


Z opatowską komendą związany od 2007 roku, gdzie służbę pełnił na stanowisku kierowania opatowskiej jednostki, dwukrotnie brał udział w policyjnej misji pokojowej ONZ w Kosowie.
Młody emeryt jest honorowym dawcą krwi i wielkim fanem piłki nożnej. Był wielokrotnie nagradzany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji i Komendanta Powiatowego Policji w Opatowie. W 2012 roku odznaczony „Brązowym Krzyżem Zasługi”, w 2015 roku Srebrnym Medalem „za Długoletnią Służbę”.


(JAZ) 

Foto: KPP w Opatowie

Jerzy Strzyż | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe