Święto kobiet z pomocą w tle. Wyjątkowa akcja w staszowskim liceum

  • 20.02.2021, 17:26 (aktualizacja 20.02.2021, 17:37)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
Święto kobiet z pomocą w tle. Wyjątkowa akcja w staszowskim liceum Fot. Liceum Ogólnokształcące im. księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego w Staszowie

Podziel się:

Oceń:

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Pomysłów na jego spędzenie jest wiele. Jednym z takich pomysłów jest udział w wyjątkowej akcji zorganizowanej w staszowskim liceum, podczas której będzie można oddać krew i pomóc Marcelkowi.
Do wzięcia udziału w Akcji Honorowego Oddawania Krwi, która planowana jest na 8 marca w staszowskim Liceum Ogólnokształcym im. ks. kard. S. Wyszyńskiego zaprasza wiele organizacji. W ich gronie jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach, Młodzieżowy Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Liceum Ogólnokształcącym imienia księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego w Staszowie, Klub HDK PCK „Krewniacy” działający przy Grupie Azoty „Siarkopol” w Grzybowie oraz Nadleśnictwo Staszów.
 
Akcja w staszowskim liceum odbędzie się w Dniu Kobiet. Specjalnie na ten dzień Nadleśnictwo Staszów przewidziało drobny upominek dla każdej z Pań, która 8 marca zdecyduje się oddać krew.
 
Rejestracja krwiodawców w budynku liceum imienia księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego w Staszowie potrwa od 9:00 12:00. Podczas akcji odbędzie się również zbiórka pieniędzy na rzecz 4-letniego Marcelka Wójcika z Rytwian, który zmaga się z glejakiem nerwu wzrokowego. Marcelkowi można pomóc również online, wpłacając pieniądze na portalu siępomaga oraz biorąc udział w licytacjach prowadzonych na Facebooku.
 
 
W ostatnich dniach Staszowski Ośrodek Kultury przekazał na licytację zestaw dwóch biletów na spektakl „Pół na Pół” oraz zdjęcie z autografami aktorów występujących w tym spektaklu Piotra Szwedesa i Potra Polka. Spektakl ma odbyć się 14 maja 2021r. o godz. 18:00 w Staszowskim Ośrodku Kultury. Licytacja biletów kończy się 21 lutego o północy.
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe