PROGRAM.STUDIO: Marek Kwitek: Nie wolno łamać obietnic. Przeniesienie szkoły to zła decyzja

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W dzisiejszym odcinku PROGRAM.STUDIO naszym gościem był świętokrzyski parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości Marek Kwitek, z którym porozmawialiśmy o istotnych sprawach dla regionu i jego mieszkańców.
W programie poruszyliśmy temat remontu starego mostu w Sandomierzu i planowanego przeniesienia sandomierskiej Szkoły Podstawowej nr 2. Poseł Marek Kwitek odniósł się również do kwestii programów rządowych skierowanych do samorządów oraz pomocy przedsiębiorcom. Zdaniem naszego gościa 100 procentowe odblokowanie gospodarki będzie możliwe jedynie po zaszczepieniu się Polaków na COVID-19. Zdaniem posła luzowanie obostrzeń etapami to dobry pomysł, ponieważ wiele branż gospodarki nie będzie w stanie znieść kolejnej fali epidemii. 
 
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
andrzej
andrzej 19.02.2021, 23:47
W wywiadzie z posłem RP nie usłyszałem nic o sytuacji PKP i stacji w Sandomierzu.Nie usłyszałem nic o stacji autobusowej.Jak ma się rozwijać miasto skoro dojechać do niego nie można. Ciekaw jestem kto zbadał stan techniczny mostu na Wiśle i dał taki raport o demontażu konstrukcji jednego z najdłuższych nitowanych mostów w Europie. Może wystarczył by remont kapitalny. Co dalej z drogą S-74 przebiegającą przez nasze tereny.itd itd.

Pozostałe