JYSK otwiera sklep w Sandomierzu i zaprasza do bezpiecznych zakupów

  • 19.02.2021, 09:00
  • Artykuł sponsorowany
JYSK otwiera sklep w Sandomierzu i zaprasza do bezpiecznych zakupów Fot. JYSK Polska Otwarcie sklepu JYSK w Sandomierzu już w środę 24 lutego.

Podziel się:

Oceń:

Już w środę, 24 lutego br. otwarcie sklepu JYSK Polska w Sandomierzu, przy ul. E. Kwiatkowskiego 69. Firma przygotowała dla klientów wyjątkowe promocje i okazje cenowe. Zadbała również o to, aby zakupy przebiegały w sposób bezpieczny.

Płyny dezynfekujące w strefie wejścia do sklepu, nadzór ochrony nad liczbą osób robiących zakupy oraz wyszkolony w zakresie procedur bezpieczeństwa personel to elementy przygotowania firmy do przyjęcia klientów w środę, 24 lutego.

- Załoga naszego sklepu w Sandomierzu liczy 7 osób. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie snu i przez cały dzień otwarcia, jak i później mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i obsługę w zakresie wyboru materaca, kołdry czy poduszki. Nasi sprzedawcy z przyjemnością pomogą w doborze najlepszego produktu do Państwa potrzeb. Wraz z kolegami i koleżankami dołożymy wszelkich starań, by zakupy w naszym sklepie były w pełni bezpieczne - zapraszamy serdecznie. – mówi Konrad Słowik, Kierownik Sklepu JYSK w Sandomierzu.

Wśród wdrożonych w sklepie JYSK procedur sanitarnych, znajduje się limit osób mogących w jednym czasie znajdować się w przestrzeni sklepowej. Koordynacją liczby osób wchodzących oraz wychodzących ze sklepu w dniu otwarcia, zajmie się ochrona.

Na podłogach w strefie kas będą widoczne oznaczenia o bezpiecznej odległości 2m, aby klienci zachowywali między sobą odpowiedni dystans. Dodatkowo, stanowisko kasowe zabezpieczą obudowy pleksi.

Przed wejściem do sklepu umieszczone zostaną bezpłatne płyny do dezynfekcji dla klientów. Natomiast wszystkie powierzchnie dotykowe, w tym stanowiska kasowe będą regularnie dezynfekowane przez personel sklepu.

Podczas zakupów klienci usłyszą komunikaty głosowe zachęcające do płatności bezgotówkowych oraz do przestrzegania zasad wspierających wzajemne bezpieczeństwo.

Podobnie jak we wszystkich lokalizacjach, tak i w Sandomierzu pracownicy JYSK będą wyposażeni we wszelkie niezbędne środki ochrony oraz przeszkoleni z zasada higieny i prewencji sanitarnej.

Czas otwarcia nowej lokalizacji JYSK to moment wyjątkowych okazji cenowych. Na klientów będą czekały wysokiej jakości artykuły do sypialni: kołdry, poduszki i materace, ale również wiele innych produktów kojarzonych z domem: meble, pościeli, ręczniki, artykuły dekoracyjne. Wszystkie produkty zaprojektowane według prostych i minimalistycznych cech stylu skandynawskiego.

Sklep JYSK w Sandomierzu zlokalizowany jest przy ul. E. Kwiatkowskiego 69. W dniu otwarcia sklep będzie czekał na klientów w godzinach 8.00 – 20.00.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe