Czy OSP Gorzyczany dołączy do KSRG? Porozumienie już podpisano, teraz decyzja w rękach Komendanta Głównego

  • 15.02.2021, 15:35
  • Źródło: KP PSP Sandomierz
Czy OSP Gorzyczany dołączy do KSRG? Porozumienie już podpisano, teraz decyzja w rękach Komendanta Głównego Fot. KP PSP Sandomierz Podpisanie porozumienia na włączenie jednostki OSP Gorzyczany do KSRG.

Podziel się:

Oceń:

12 lutego 2021 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sandomierzu zostało podpisane porozumienie dotyczące włączenia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Gorzyczany do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Porozumienie podpisali: komendant powiatowy PSP st. kpt. Piotr Krytusa, wójt gminy Samborzec Pan Witold Surowiec i prezes OSP Gorzyczany dh. Grzegorz Pyszczek.


Wyposażenie jednostki oraz wyszkolenie członków pozwoliło na podpisanie stosownego porozumienia. Decyzję o włączeniu jednostki do KSRG podejmie Komendant Główny PSP.


Na terenie powiatu sandomierskiego w KSRG znajdują się obecnie 24 jednostki. Włączenie kolejnej jednostki przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu sandomierskiego oraz korzystnie wpłynie na dalszy rozwój jednostki.

Opracował: mł. kpt. Krzysztof  Tabaka

Zdjęcia: Archiwum KP PSP Sandomierz

Źródło: KP PSP Sandomierz

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe