Wydział komunikacji opatowskiego starostwa zostanie przeniesiony. Będzie prościej i szybciej

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Mamy dobre informacje dla właścicieli pojazdów w powiecie opatowskim! Jeszcze w tym roku wydział komunikacji w Starostwie Powiatowym w Opatowie rozpocznie przyjmowanie interesantów na parterze tego budynku. Zmiana lokalizacji jednego z najczęściej odwiedzanych przez petentów wydziału ma przyczynić się do sprawniejszego załatwiania urzędowych spraw.

Wydział komunikacji zajmie na parterze budynku dotychczasowe miejsce Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Opatowie, która zostanie przeniesiona do budynku Internatu przy Liceum Ogólnokształcącym im. Bartosza Głowackiego w Opatowie. Takie zmiany mają wpłynąć nie tylko na sprawniejszą obsługę interesantów, ale również na to, że załatwienie spraw w wydziale komunikacji będzie możliwe również przez osoby niepełnosprawne, które niejednokrotnie chcąc samodzielnie zarejestrować samochód musiały dostać się na pierwsze piętro.


Dotychczas urzędnicy wydziału komunikacji Starostwa Powiatowego w Opatowie przyjmowali interesantów w zamkniętych pomieszczeniach biurowych. Po przeprowadzeniu remontu oraz po zmianie lokalizacji wydział stanie się bardziej otwarty, ponieważ zamiast zamkniętych biur pojawią się specjalne boxy do obsługi interesantów. Na parterze powstanie także specjalna strefa do wypełniania dokumentów. 


Wydział Komunikacji w opatowskim starostwie w ciągu roku rejestruje ponad 5 tysięcy pojazdów. Cała planowana inwestycja ma kosztować natomiast od 600 do 800 tysięcy złotych.

 

Telewizja STV.pl | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe