OPATÓW: W podziemiach będą sprzedawać Krówkę Opatowską w estetycznych opakowaniach

OPATÓW: W podziemiach będą sprzedawać Krówkę Opatowską w estetycznych opakowaniach PCKiT Opatów

Podziel się:

Oceń:

Cukierki krówki, w pudełku z wieczkiem, na którym zamieszczono grafikę przedstawiającą opatowski rynek, mogą kupować turyści w podziemiach opatowskich. Koszt krówek to 17 i 33 złote.

- Turyści uwielbiają spersonalizowane pamiątki, nawiązujące do miejsc w którym byli - mówi Michał Leszczyński z Biura Przewodników i Zwiedzania Sandomierza. - W Sandomierzu mamy wiele takich gadżetów i turyści chwalą. Krówek, mamy kilka rodzajów, i to w różnych opakowaniach. Na pewno krówki się przyjmą i będę chętnie nabywane przez odwiedzających.

Warto dodać, że Krówka Opatowska powstaje tu, na miejscu, kilka ulic dalej. Produkowana jest przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarką.

Opakowanie zaprojektował artysta Adam Hanuszkiewicz.

Telewizja STV.pl | [email protected]

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe