PROGRAM.STUDIO: Piotr Martyniak: Utrzymanie dróg w okresie zimowym to bardzo duże wyzwanie

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W PROGRAM.STUDIO o stanie dróg w powiecie sandomierskim oraz o tym, czy stwierdzenie, że zima znów zaskoczyła drogowców jest trafne, rozmawialiśmy z Piotrem Martyniakiem, dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych.

W PROGRAM.STUDIO dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg, Piotr Martyniak zmierzył się z trudnymi pytaniami o stan dróg w powiecie sandomierskim, które według kierowców szczególnie zimą pozostawiają wiele do życzenia. W PROGRAM.STUDIO Piotr Martyniak powiedział również o kosztach odśnieżania. 

Prowadząca dzisiejszy program Katarzyna Kaszluga swojego gościa zapytała także o najbliższe inwestycje drogowe, które w niedalekiej przyszłości będą realizowane przez ZDP. 

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe