Z KRAJU: Czy w lutym możemy spodziewać się luzowania obostrzeń? Jest komentarz ws. otwarcia galerii i restauracji

  • 23.01.2021, 20:15 (aktualizacja 23.01.2021, 20:20)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
Z KRAJU: Czy w lutym możemy spodziewać się luzowania obostrzeń? Jest komentarz… Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

Oceń:

Dotychczasowe obostrzenia związane z lockdownem nie zostaną zmienione prawdopodobnie do końca stycznia. Jednak zgodnie z tym, co na antenie Radia ZET powiedział wiceminister zdrowia, Waldemar Kraska można przypuszczać, że luzowanie obostrzeń może nastąpić w lutym.

Waldemar Kraska przyznał, że "sytuacja pod względem dziennej liczby zakażeń koronawirusem jest stabilna". - Myślę, że od lutego jakieś poluzowania w obostrzeniach wystąpią - przekazał wiceminister zdrowia. Dodał, że "być może od lutego będą uruchomione galerie handlowe".

- Z tego, co widzimy, sytuacja jest stabilna, więc myślę, że jakieś poluzowania pewnie wystąpią. Myślę, że najszybciej dojdzie do uruchomienia szeroko rozumianego handlu, więc być może galerie handlowe od lutego będą uruchomione, a w przyszłości na pewno pozostała część będzie w jakimś innym reżimie sanitarnym – podkreślił wiceminister zdrowia. 

 

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe