Z KRAJU: Dworczyk: wstrzymujemy transport 330 tys. szczepionek dla grupy 0

  • 16.01.2021, 13:05
  • Źródło: radiozet.pl
Z KRAJU: Dworczyk: wstrzymujemy transport 330 tys. szczepionek dla grupy 0 Fot. PAP Michał Dworczyk, szef kancelarii Premiera RP

Podziel się:

Oceń:

Wstrzymujemy transport 330 tys. szczepionek dla grupy 0 do szpitali węzłowych do momentu, gdy Pfizer dostarczy nam harmonogram dostaw - mówił dziś na konferencji prasowej szef KPRM Michał Dworczyk.

Szczepionka przeciw Covid-19 dla grupy 0, która miała trafić do szpitali węzłowych, zostanie wstrzymana - poinformował szef KPRM Michał Dworczyk. - Musieliśmy zmienić plany na przyszły tydzień. Z grupy 0 do szpitali węzłowych miało wyjechać 330 tys. szczepionek na pierwsze szczepienie. Zdecydowaliśmy się wstrzymać ten transport i zmienić logistykę do momentu zaktualizowania harmonogramu dostaw - mówił na konferencji prasowej minister. 

- Podjęliśmy działania, które mają zabezpieczyć dalszy proces szczepień. Wszystkie osoby, które otrzymały pierwszą dawkę szczepionki, otrzymają na pewno drugą dawkę - tłumaczył Dworczyk.

Więcej informacji wkrótce.

 

RadioZET.pl 
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Koronawirus/Szczepionka-na-Covid-19-w-Polsce.-Michal-Dworczyk-wstrzymujemy-transport-330-tys.-szczepionek-dla-grupy-0

Źródło: radiozet.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe