PROGRAM.STUDIO: Agnieszka Frańczak-Szczepanek: Rada Miasta Sandomierza nie powinna uprawiać polityki

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

PROGRAM.STUDIO: Agnieszka Frańczak-Szczepanek: Rada Miasta Sandomierza nie powinna uprawiać polityki

Radna Rady Miasta Sandomierz, Agnieszka Frańczak - Szczepanek z klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości nie głosowała za apelem radnych w sprawie obrony praw kobiet, bo jak mówi, to nie miejsce na rozwiązywanie tych kwestii. I dodaje, że konstytucja wyraźnie mówi o ochronie prawnej życia od momentu poczęcia. - Radni powinni zajmować się sprawami miasta, tym, aby mieszkańcom zwyczajnie w mieście żyło się komfortowo. Wciąż podlega dyskusji sprawa uzależnienia opłaty za śmieci od zużycia wody w blokach. W domach jednorodzinnych, mieszkańcy zapłacą od "głowy". Nie godziny się na uzależnienie opłaty za śmieci od zużycia wody - mówi nasza rozmówczyni.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkaniec
mieszkaniec 15.01.2021, 21:35
Wysłuchałem z uwagą tego wywiadu i stwierdzam, że z niego wypływało jedno kłamstwo i celowa dezorientacja mieszkańców. Padło pytanie ile kadencji była radną ale nie spytano, a ona tego nie skomentowała ile przez te lata zrobiła coś dla miasta i jego mieszkańców. Zaznaczam, że śledzę poczynania i aktywność wszystkich radnych. Poznalibyśmy tych społeczników miejskich gdyby całkowicie zniesiono im diety albo w okresie pandemii i jej wieloletnich następstw sami by się ich zrzekli. To jest dla nich, jak tu padło z ust prowadzącego ciepłe "koryto." Robili, robią i będą robić tylko dla siebie i swoich, a przy okazji "tworzyć" im będą pośmiertne epitafia.

Pozostałe