Koronawirus: W regionie najwięcej zakażeń odnotowano w powiecie sandomierskim!

Koronawirus: W regionie najwięcej zakażeń odnotowano w powiecie sandomierskim!

Podziel się:

Oceń:

W województwie świętokrzyskim odnotowano znacznie mniej zakażeń koronawirusem w porównaniu do wcześniejszych dobowych statystyk. W ciągu ostatniej doby w całym regionie odnotowano 97 przypadków zakażeń patogenem. Z informacji przekazanych przez Ministerstwo Zdrowia wynika, że najwięcej nowych zakażeń potwierdzono powiecie sandomierskim - 35.
Ponadto dziesięć infekcji odnotowano w Kielcach, po dziewięć w powiatach opatowskim i ostrowieckim oraz po sześć w kieleckim i staszowskim. Zakażenie wirusem SARS-CoV-2 potwierdzono również u pięciu mieszkańców powiatu jędrzejowskiego, a także skarżyskiego, po trzy z włoszczowskiego i koneckiego, po dwa z kazimierskiego i pińczowskiego oraz po jednej z buskiego i starachowickiego.
 
Od początku epidemii w regionie świętokrzyskim stwierdzono 36 660 zachorowań oraz 935 zgonów.
 
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe