Koronawirus: Ponad 10 osób przegrało walkę z chorobą w regionie! W Świętokrzyskiem jednak najmniej zakażonych

Koronawirus: Ponad 10 osób przegrało walkę z chorobą w regionie! W Świętokrzyskiem jednak najmniej zakażonych Fot. PAP

Podziel się:

Oceń:

W sobotę Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 10 548 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, z czego 154 zakażonych odnotowano w województwie świętokrzyskim. W naszym regionie poinformowano również o 13 ofiarach śmiertelnych koronawirusa.
Województwo świętokrzyskie w sobotę było województwem z najmniejszą liczbą nowych zakażeń. Chorzy w naszym regionie pochodzą z powiatów: jędrzejowskiego – 5, kazimierskiego – 4, kieleckiego – 23, koneckiego – 23, opatowskiego – 8, ostrowieckiego – 13, pińczowskiego – 3, sandomierskiego – 15, skarżyskiego – 11, starachowickiego – 2, staszowskiego – 5, włoszczowskiego – 1 i 30 zakażonych z Kielc.
 
Ofiary śmiertelne koronawirusa to jedna osoba z pow. pińczowskiego i po dwie osoby z powiatów: kieleckiego, opatowskiego, staszowskiego, koneckiego, włoszczowskiego i sandomierskiego.
 
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe