W gminie Lipnik kierowca uszkodził ogrodzenie. Policja szuka sprawcy

W gminie Lipnik kierowca uszkodził ogrodzenie. Policja szuka sprawcy Fot. Telewizja STV.PL Kierujący pojazdem uszkodził ogrodzenie jednej z posesji w gminie Lipnik.

Podziel się:

Oceń:

Dziś w godzinach wczesnowieczornych opatowscy policjanci dostali informację od właściciela jednej z posesji w miejscowości Usarzów w gminie Lipnik, że ktoś uszkodził ogrodzenie jego posesji.

Na miejsce wysłano patrol policji oraz dwa wozy straży pożarnej. Po przyjeździe służb ustalono, że nieznany sprawca wjechał w ogrodzenie z betonowych bloczków, które wydzielało wyasfaltowany plac przed jednym z budynków gospodarczych. 

W chwili obecnej trwa zabezpieczanie śladów przez funkcjonariuszy i uzupełnianie niezbędnej dokumentacji. Na podstawie zeznań świadków policja rozpocznie poszukiwania zbiegłego kierowcy - sprawcy zdarzenia. 

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Zdjęcia (6)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
W.M
W.M 09.01.2021, 19:42
Mondralo czy ogrodzenie w pasie czy rowie nie tobie oceniać ale mamy prawo strąnny ruch drogowy krajowy
Mieszkaniec
Mieszkaniec 09.01.2021, 11:36
Ciekawe ogrodzenie w pasie drogowym
W.M
W.M 09.01.2021, 19:50
Mondralo nie tobie oceniać tej opinii ale mamy prawo strąnny ruch drogowy krajowy

Pozostałe