Ożarów: Ferie u Skłodowskiej pełne atrakcji. Szkoła przygotowała program zajęć

  • 08.01.2021, 19:28 (aktualizacja 08.01.2021, 21:04)
  • Telewizja STV.pl | [email protected]
Ożarów: Ferie u Skłodowskiej pełne atrakcji. Szkoła przygotowała program zajęć Fot. Szkoła Podstawowa "u Skłodowskiej" Plakat wydarzenia.

Podziel się:

Oceń:

Szkoła Podstawowa "u Skłodowskiej" działająca przy Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ożarowie imienia Marii Skłodowskiej-Curie przygotowała program zajęć dla dzieci na czas ferii.

Podczas zimowego odpoczynku od nauki, przez trzy dni młodzież ucząca się w szkole "u Skłodowskiej" z klas 1-4 będzie mogła skorzystać z bogatego programu zajęć, które przygotowała szkoła.

Podczas zajęć przewidziano między innymi kurs pierwszej pomocy, maraton filmów, zawody sportowe, gry i zabawy zespołowe, wycieczki plenerowe czy zajęcia kulinarne.

- Ze względu na stan epidemiologiczny nie możemy niestety zaprosić do udziału w zajęciach dzieci z pozostałych szkół z naszego terenu. Podczas ferii ze Skłodowską będą obowiązywać specjalne zasady bezpieczeństwa, a zajęcia będą odbywać się w mniejszych grupach. Mimo to, chcemy zapewnić naszym uczniom choć chwilę zabawy i beztroski na czas zimowego odpoczynku - mówi Anna Wiatrowska-Stańczyk, prezes stowarzyszenia prowadzącego szkołę.

Rodzice uczniów, którzy będą chcieli zapisać dzieci na zajęcia, mają czas do 10 stycznia, a koszt bogatej oferty zajęć wynosi zaledwie 100 złotych od osoby.

 

 

Telewizja STV.pl | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe