Koronawirus: Spada liczba zakażonych. 90 nowych zakażeń województwie

Koronawirus: Spada liczba zakażonych. 90 nowych zakażeń województwie

Podziel się:

Oceń:

W piątek, 8 stycznia, Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu ostatniej doby w całym kraju potwierdzono 8 790 przypadków nowych zakażeń. W Świętokrzyskiem odnotowano natomiast 90 nowych zakażeń koronawirusem. Tym razem w naszym regionie obyło się bez śmierci kolejnych osób.
Najwięcej nowych zakażeń potwierdzono podobnie jak w poprzednie dni w Kielcach – 14 i powiecie kieleckim – 19. Zakażenia potwierdzono również w powiecie sandomierskim – 10, włoszczowskim -9, staszowskim -9, ostrowieckim- 5, pińczowskim – 5, starachowickim – 4, jędrzejowskim-4, skarżyskim – 3, koneckim-3, buskim-2, opatowskim-2 i kazimierskim -1.
 
Dzień wcześniej w województwie świętokrzyskim odnotowano 181 zakażeń patogenem, a śmierć poniosło 3 osoby z regionu.
 

 

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe