Koronawirus: Ponad 180 nowych zakażeń patogenem. W regionie świętokrzyskim 3 kolejne osoby przegrały walkę z chorobą

Koronawirus: Ponad 180 nowych zakażeń patogenem. W regionie świętokrzyskim 3 kolejne osoby przegrały walkę z chorobą Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

Oceń:

Ministerstwo Zdrowia opublikowało dziś kolejny raport, w którym poinformowało o 12 054 nowych przypadkach zakażenia w Polsce. Jak czytamy w raporcie w województwie świętokrzyskim odnotowano 181 nowych zakażeń wirusem SARS-Cov-2 oraz 3 kolejne zgony.
Najwięcej przypadków zarażenia koronawirusem odnotowano minionej doby w powiecie sandomierskim (65). Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 odnotowano również w powiecie ostrowieckim (30), w Kielcach (26), w powiatach kieleckim (17), staszowskim (10), jędrzejowskim (9), koneckim (6), skarżyskim (5), starachowickim (4), opatowskim (3), pińczowskim (3), włoszczowskim (2) oraz w powiecie buskim (1).
 
Niestety odnotowano też 3 przypadki śmierci z powodu wirusa lub chorób współistniejących. Dwie osoby walkę z wirusem przegrały w powiecie sandomierskim i jedna w powiecie ostrowieckim.
 
Od początku epidemii w województwie świętokrzyskim stwierdzono 36 169 zachorowań oraz 918 zgonów.
 
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe