Marek "Krzykacz" Pawłowski zmarł w wieku 47 lat. Podano termin pogrzebu gwiazdora programu "Złomowisko.PL"

  • 05.01.2021, 17:08 (aktualizacja 05.01.2021, 17:23)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
Marek "Krzykacz" Pawłowski zmarł w wieku 47 lat. Podano termin pogrzebu gwiazdora programu "Złomowisko.PL" Inbornmedia House / Facebook.com Marek "Krzykacz" Pawłowski

Podziel się:

Oceń:

Wiadomość o nagłej śmierci w sylwestrowy wieczór Marka Pawłowskiego zszokowała wszystkich fanów popularnego programu „Złomowisko PL”. „Krzykacz” " zmarł nagle 31 stycznia 2020 roku w okolicach godziny 20:00. Gwiazdor programu "Złomowisko PL" miał tylko 47 lat. Nie podano powodu jego śmierci, jednak do sieci trafił nekrolog, w którym pogrążona w żałobie rodzina przekazała smutne informacje.

 
Z nekrologu Marka Pawłowskiego, który błyskawicznie rozprzestrzenia się po sieci, czytamy, że jego pogrzeb odbędzie się 8 stycznia 2021 r. (piątek). Msza żałobna rozpocznie się o godzinie 11:00 w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie, a po niej nastąpi wyprowadzenie na cmentarz Wólka Węglowa.
 
Marek Pawłowski był człowiekiem o wielkim sercu, który nie potrafił przejść obojętnie wobec ludzkiej krzywdy. Między innymi dzięki temu zdobył ogromną sympatię widzów "Złomowisko PL". Marek Pawłowski pozostawił pogrążoną w smutku żonę, dzieci, siostry, braci, rodzinę i przyjaciół. 
 
Katarzyna Kaszluga | katarzyna.kaszlug[email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe