Godziny dla seniorów zostaną zniesione? Tak, ale…. jak na razie tylko w Wigilię

  • 03.12.2020, 11:28 (aktualizacja 03.12.2020, 11:35)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
Godziny dla seniorów zostaną zniesione? Tak, ale…. jak na razie tylko w Wigilię Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Podziel się:

Oceń:

Godziny dla seniorów, w których z usług poszczególnych sklepów mogą korzystać tylko osoby powyżej 60 lat, obowiązują od 15 października 2020 r. Jest to jedno z najbardziej kontrowersyjnych ograniczeń wprowadzone przez rząd w ramach walki z koronawirusem. Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się zniesienia tego niewygodnego obostrzenia?
Tak godziny dla seniorów zostaną czasowo ograniczone. Dotychczasowe ograniczenie związane z tym przepisem nie będzie obowiązywało w Wigilię. Mówi o tym Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
 
Z obostrzeń zrezygnowano z uwagi na skrócony czas pracy sklepów tego dnia, które mogą być otwarte jedynie do godziny 14.00.
 
 
Niestety w pozostałe dni godziny dla seniorów nadal będą obowiązywać.
 
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe