Tegoroczny Kiermasz Mikołajkowy w Sandomierzu przenosi się do Internetu. Świąteczne zakupy będzie można zrobić wirtualnie.

Tegoroczny Kiermasz Mikołajkowy w Sandomierzu przenosi się do Internetu. Świąteczne zakupy będzie można zrobić wirtualnie. Fot. Plakat wydarzenia/Urząd Miejski w Sandomierzu

Podziel się:

Oceń:

#świętasięodbędą! Pod takim hasłem rozpoczęła się wirtualna edycja Kiermaszu Mikołajkowego, który w Sandomierzu odbywa się już po raz szósty.
Przez pandemie koronawirusa Kiermasz Mikołajowy musiał odbyć się w tym roku nieco inaczej niż dotychczas. Tym razem wystawcy będą oferowali swoje wyroby w wirtualnej przestrzeni.
 
– Osoby, które wystawiały swój towar na naszym kiermaszu to kolejna grupa, która ucierpiała wskutek pandemii. Sprzedaż bezpośrednia była zawsze atrakcyjną formą zarobku, ale dziś musimy wspólnie poszukać alternatywy. Wirtualny kiermasz ma to do siebie, że trwa nieco dłużej niż jeden dzień, dlatego może będzie to forma rekompensaty. Wydarzenie zostanie zorganizowane również po to, aby nie przerywać tradycji, która trwa już pięć lat – powiedziała Katarzyna Knap-Sawicka, kierownik referatu promocji w Urzędzie Miejskim w Sandomierzu.
 
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniu zamieszczony jest na stronie Urzędu Miasta w Sandomierzu. Oferty można wysyłać na adres mailowy: [email protected] w terminie od 27 listopada do 20 grudnia. Po tym czasie wydarzenie będzie nadal aktywne. Kupujący będą mogli cały czas korzystać z ofert.
 
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe