Koronawirus: Świętokrzyskie i Podlaskie z najmniejszą liczbą nowych przypadków COVID-19.Ponad 190 zakażeń i 2 zgony w województwie.

Koronawirus: Świętokrzyskie i Podlaskie z najmniejszą liczbą nowych przypadków COVID-19.Ponad 190 zakażeń i 2 zgony w województwie.

Podziel się:

Oceń:

192 zakażenia koronawirusem oraz 2 zgony odnotowano minionej doby w województwie świętokrzyskim.

Najwięcej zakażeń patogenem potwierdzono u mieszkańców powiatu starachowickiego - 37 oraz buskiego - 36. Ponadto wirusa SARS-CoV-2 stwierdzono także u 27 mieszkańców Kielc, 22 z powiatu kieleckiego, 21 z jędrzejowskiego, 10 z sandomierskiego, 9 ze skarżyskiego, 8 z ostrowieckiego, 6 z koneckiego, 5 z kazimierskiego, po czterech z powiatów opatowskiego i pińczowskiego oraz 3 osoby z powiatu staszowskiego.

Z powodu zachorowania na COVID-19, ostatniej doby zmarły 2 osoby. To mieszkańcy powiatów: ostrowieckiego i starachowickiego.

Dotychczas w województwie świętokrzyskim stwierdzono 29 846 zachorowań na koronawirusa i 559 zgonów.

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe